Termopanelės ULTRAPLAST

Nuotraukų galerija

Norite pamatyti daugiau nuotraukų? Spauskite ant nuotraukos, kad išskleisti galeriją.

Turite klausimų dėl produkto? Klauskite!

  Naujiena fasadų apdailoje- Ultraplast termo panelės. Termopanelės plokštės turi daugiafunkcines savybes, jos pasižymi gera šilumine varža ir turi galutine fasado apdaila.  Ultrapast panelių unikalumas slypi jų paviršiaus apdirbime. Betono struktūros plytelių imitacija yra įspaudžiama į šiltinimo medžiagą gamybos proceso metu, tai suteikia sandarumą ir svarbiausia didelį ilgaamžiškumą.

  PAVIRŠIUS

  Plytelės pagamintos iš didelio stiprumo betono su geležies oksido priedais, kurie padeda išlaikyti paviršiaus vienodumą ilgą laiką.

  ŠILTINIMO MEDŽIAGA

  Viena iš geriausių šiai dienai šilinimo medžiagų – poliuretanas. Poliuretano putų storis 35mm , šilumos laidumas kaip 308mm akytono betono blokelių ar 907mm betono.

  TERMOPANELĖS

  Termopanelės pagamintos iš 24 betononių plytelių, suklijuotų ant poliuretano putų pagrindo. Plytelių tarpai gamykliškai padengi UV spinduliams bei drėgmei atsparia danga, todėl nereikalingas tarpų užpildymas. Plokštės paruoštos galutiniam montavimui, kas padeda sutaupyti laiką ir montavimo išlaidas.

  Plokštės montuojamos viena su kita “click” principu sujungiant vieną plokštę su kita. Papildomai plokštėse sumontuota smeigės, kurių pagalba plokštės tvirtinamos prie sienos. Užtikrinti sandarumui, plokščių perimetras padengiamas poliuretaniniais klijais.

   

  GAMYBOS TECHNOLOGIJA

  Patentuota panelių jungimo technologija užtikrina kokybišką termopanelių montavimą ir neleidžia atsirasti šalčio tiltams.

  PRIEŽIŪRA

  Plokštės gali būti ekslpatuojamos temperatūroje nuo -50 iki +100 °C. Plokštės apsaugo fasadą nuo drėgmės ir pasižymi puikiomis garso atsparumo savybėmis.  BASF sudedamosios žaliavos neleidžia atsirasti pelėsiui, bei kitom “ligom” lyginant su alternatyviomis fasado sistemomis.

  *Spalvos pateiktos šlifuotu paviršiumi

  Daugiau apie plokštę ir jos montavimo technologiją galite paspaudę žemiau esančią nuorodą.:

  Norėdami atsisiųsti montavimo instrukciją – SPAUSKITE ČIA