Savisriegiai

Norite pamatyti daugiau nuotraukų? Spauskite ant nuotraukos, kad išskleisti galeriją.

SAVISRIEGIAI DAILYLENTĖMS

Medsraigčiai su pagilinta galvute, CorrSeal
Naudojimo sritis
Daugelio rūšių montavimas, dirbant su medžio drožlių plokštėmis, medžiu, plastiku, kaiščiais ir t.t.

 

SAVISRIEGIAI PLOKŠTĖMS

Medsraigčiai WAF su didele galvute
Naudojimo sritis
ESSVE medsraigčiai WAF su 1 pluoštiniu rėžtuku viršūnėje ir TX fiksatoriumi yra skirti daugeliui montavimo darbų medyje, klijuotų drožlių plokštėse, faneroje ir t.t. Galima naudoti viduje ir lauke.

Savisriegiai dailylentėms 4,0x40mm, kaina

8,5€/200vnt su PVM

Savisriegiai plokštėms 4,8x38mm, kaina

0,09€/vnt su PVM

Plokšes tvirtinant savisriegiais rekomenduojama kartu su naudoti ir EPDM tarpines. Tarpinės kaina.:

0,03€/vnt su PVM

SAVISRIEGIAI DAILYLENTĖMS

Pagaminti iš grūdinto plieno. Paviršius blizgaus cinkavimo, CorrSeal (darbui lauke) paviršiaus apdorojimo arba pagaminti iš nerūdijančio plieno A2 labai atšiaurioms sąlygoms, pvz., laivyboje. Su TX fiksatoriumi/antgaliu. Sraigtai turi du pluoštinius rėžtukus. Tai lemia labai mažą sukimo momentą į kietesnį medį ir minimizuoja įtrūkimų susidarymo pavojų. Ilgesni nei 160 mm sraigtai už įprasto sriegio turi papildomą frezinį sriegį, palengvinantį ilgesnių ir stambesnių sraigtų montavimą. Galvutė yra su šešiais pjaunančiais rantais, kurie giliau įleidžia sraigtą ir palieka lygų paviršių be atplaišų. Atitinka CE reikalavimus pagal EN14592.

SAVISRIEGIAI PLOKŠTĖMS

Medsraigčiai WAF yra pagaminti iš grūdinto anglinio plieno. Su Silver CorrSeal C4 klasės paviršiaus apdorojimu naudojimui lauke ir viduje. Didelio skersmens galvutė užtikrina labai didelę prispaudimo jėgą montuojant. Galvutė pasižymi nedideliu aukščiu, kas taip pat gali būti privalumas montuojant. Su 1 pluoštiniu rėžtuku viršūnėje, užtikrinančiu nedidelį įsukimo momentą į medines medžiagas. Tai mažina įtrūkimų pavojų. Ilgesni nei 70,0 mm sraigtai turi iš karto už įprasto medžio sriegio esantį frezinį sriegį. Tai palengvina ilgesnių ir stambesnių sraigtų montavimą. Apatinė galvutės pusė yra tokios formos, kad tiktų sijoms ir kolonų tvirtinimo atramoms montuoti. ESSVE medsraigčiai WAF atitinka CE reikalavimus pagal EN 14592. Su TX antgalių fiksatoriumi.

Rekomenduojamas apsukų skaičius: 1100-2500/min.

Turite klausimų dėl produkto? Klauskite!

Apie Mus