Perdangos plokštės SHERA FLOOR

Nuotraukų galerija

Norite pamatyti daugiau? Spauskite ant nuotraukos ir išskleiskite galeriją.

KAINA

Standartinis matmuo: 1200 x 2400 x 20 mm. Kaina – 18 €/m² su PVM.

 

Perkant daugiau nei 90 m² taikoma nuolaida.

DAUGIAU INFORMACIJOS

  • CE eksploatacinių savybių deklaracija (atsisiųskite čia)
  • Montavimo instrukcija (atsisiųskite čia)
  • Gamintojo svetainė (aplankykite čia)

Fibrocementinės plokštės SHERA FLOOR yra skirtos perdangoms. Privalumai – greitas ir nesudėtingas montavimas (nereikalingas kranas). Šios perdangos plokštės pagamintos iš aukščiausios kokybės fibrocemento, smėlio, celiuliozės pluošto bei kitų priemaišų, o sudėtyje nėra tokių kenksmingų medžiagų kaip asbestas, stiklo skaidulos ar formaldehidai.

 

Gamybos proceso metu SHERA FLOOR plokštės yra papildomai suspaudžiamos, todėl įgauna ypatingą kietumą, standumą ir yra stabilios. Tam, kad kiekviena plokštė atitiktų aukščiausius CE ženklinimui Europoje keliamus reikalavimus pagal EN 12467:2012 standartus, gamybos metu produkcija yra nuolat tikrinama specialioje laboratorijoje. Plokštės nesideformuoja keičiantis aplinkos drėgmei ar temperatūrai, todėl Jūsų perdanga nuolatos išliks stabili.

 

SHERA FLOOR perdangos yra gaminamos daugiau nei 30 metų – per šį laiką jos spėjo tapti klientų pasirinkimu Nr. 1 tokiose šalyse kaip Vokietija, Nyderlandai, Danija, Norvegija, Airija, Jungtinė Karalystė, JAV, Graikija, Kipras ir t.t. Šioms perdangos plokštėms suteikiama 10 metų garantija.

Turite klausimų dėl produkto? Klauskite!