Klinkerit Galerija

Klinkerit lanksčios fasadinės plytelės – tai plytelės, imituojančios plytas, klinkerio plyteles ir fasadinius akmenis, modernus ir ilgaamžis namo apdailos sprendimas. Klinkerit lankstusis klinkeris gaminamas iš aukščiausios rūšies kvarcinio smėlio ir akrilinės dispersijos vandens pagrindu, kurios dėka plytelės įgauna elastingumo. Itin platus fasadinių klinkerinių plytelių asortimentas nepaliks abejingų. Gausus atspalvių pasirinkimas, patenkins net reikliausių klientų norus.

ATSISŲSTI KAINININKĄ

Klinkerit vienintelis iš klinkerių, kurio priklijavimui naudojami klijai tuo pačiu atlieka ir dekoratyvinės siūlės funkciją. Klinkerit gaminamas iš aukštos kokybės natūralių mineralinių žaliavų – aukščiausios kokybės kvarcinio smėlio, pigmentų bei priedų, kurie sujungiami polimerinės dispersijos rišamąja medžiaga. Technologinio gamybos proceso eigoje atliekamas visame tūryje Klinkerit žaliavinės masės spalvinimas, geležies oksido pigmentais užtikrina didelį spalvos ilgaamžiškumą ir atsparumą ultravioletiniams (UV) spinduliams.

Lietuvoje sukurta ir sėkmingai praktikoje išbandyta ypatingų savybių klinkerinė fasado plytelė. Jos kaina ypač konkurencinga įprastai klinkerio plytelės kainai, o savybės daugeliu atvejų ir lenkia įprastas priemones – klinkerines plytas ar plyteles (lankstus klinkeris).

Šios apdailos plytelės yra elastingos. Kaip sakė pats šio produkto autorius, šią klinkerinę plytelę galima sulenkti aplink keliolikos milimetrų vamzdį. Suformuoti namo kampus – jau menkas iššūkis. Norite dirbti senamadiškai ir pjaustyti plyteles? Prašom. Sujungimo vietą užtenka patepti tos pačios spalvos klijais ir neliks jokių pjovimo žymių. Plytelė atrodys vientisa.

*Galime parengti projektinę dalį.
*Kauno regione kokybiškai ir nebrangiai galime atlikti montavimo darbus.

Klinkerit "Londonas" spalvos
Klinkerit "Oslas" spalvos
Klinkerit "Amsterdamas" spalvos
Klinkerit klijų spalvos
Klinkerit panaudojimo galimybės:
SVORIS

Lengvos ir lanksčios plytelės Klinkerit gali būti naudojamos ant aukštų sienų.

PAPRASTUMAS

Pjaustymui nereikalingi papildomi įrankiai, plytelės susipjausto su peiliu arba žirklėmis.

DRĖGMĖ IR LAIDUMAS GARAMS

Plytelėms nereikalingas papildomas impregnavimas, vandens garai dėl temperatūros ar slėgio skirtumo, išeina į išorinę pastato pusę.

LANKSTUMAS

Plytelės lengvai prisitaiko prie tvirtinamo paviršiaus formos, todėl išvengsite atsikišusių kampų. Elastingomis Klinkerit plytelėmis galėsite apklijuoti nelygius, kreivus ar apvalius paviršius.

STORIS

Plytelės labai lengvos ir plonos, todėl naudodami viduje patalpų – neprarasite erdvės.

VISIEMS PAVIRŠIAMS

Klinkerit lanksčios plytelės gali būti naudojamos tiek viduje, tiek pastato išorėje bei ant mineralinių paviršių (tinkas, betonas, cementinis tinkas, cemento – kalkių tinkas ir pan.) bei ant apšiltinimo putų polistirolu arba mineraline vata.

NĖRA DRUSKŲ DĖMIŲ

Ant Klinkerit plytelėmis apklijuotų plytelių neatsiranda baltų druskų dėmių. Klijai savo sudėtyje neturi kalkių ar cemento.

3D EFEKTAS

Klinkerit suteikia fasadui estetikos.

VISI TYRIMAI IR SERTIFIKATAI

Produktas turi visus reikalingus dokumentus, sertifikatus.

RANKŲ DARBO GAMINYS

Lanksčios plytelės pasižymi išskirtinumu, nes yra kruopščiai gaminamos rankomis. 

AUKŠČIAUSIAS KOKYBĖS GARANTAS

Plytelių sudėtis atrinkta iš aukščiausios kokybės medžiagų tokių, kaip kvarcinis smėlis, akrilinės dervos ir patikrinti bei patikimi dažikliai.

100% ATSPARUMAS

Klinkerit plytelių klijai atsparūs ilgiems ciklams – negiamų bei teigiamų temperatūrų ciklams bei apsaugo fasadą nuo vandens.