DARBŲ PAVYZDŽIŲ GALERIJA

Lanksčios, Lietuvoje sukurtos ir sėkmingai praktiškai išbandytos fasadinės plytelės KLINKERIT – tai ypatingų savybių turintis modernus ir ilgaamžis namo apdailos sprendimas, imituojantis plytas, klinkerio plyteles ir fasadinius akmenis. Šių klinkerio plytelių kaina ypač konkurencinga įprastai klinkerio plytelės kainai, o išskirtinės savybės daugeliu atvejų netgi lenkia įprastas klinkerines plytas ar plyteles.

 

KLINKERIT lankstusis klinkeris gaminamas iš kokybiškų natūralių mineralinių žaliavų: aukščiausios rūšies kvarcinio smėlio, pigmentų bei priedų, kurie sujungiami polimerine rišamąja medžiaga (akriline dispersija vandens pagrindu). Dėl šios priežasties plytelės įgauna elastingumo. Technologinio gamybos proceso metu atliekamas KLINKERIT žaliavinės masės spalvinimas visame tūryje – geležies oksido pigmentas užtikrina didelį spalvos ilgaamžiškumą bei atsparumą ultravioletiniams (UV) spinduliams. Taip pat KLINKERIT yra vienintelis iš klinkerių, kurio priklijavimui naudojami klijai tuo pačiu atlieka ir dekoratyvinės siūlės funkciją. 

 

Kaip sako pats šio produkto autorius Marius Baltakys, KLINKERIT plytelę galima sulenkti aplink keliolikos milimetrų skersmens vamzdį, o suformuoti namo kampus – menkas iššūkis. Sujungimo vietą užtenka patepti tos pačios spalvos klijais ir neliks jokių pjovimo žymių, nes plytelė atrodys vientisa.

 

Itin platus KLINKERIT fasadinių klinkerinių plytelių asortimentas nepaliks abejingų, o gausus atspalvių pasirinkimas patenkins net reikliausių klientų norus. Atsisiųskite kainininką čia.

 

Galime parengti projektinę dalį.
Kauno regione kokybiškai ir nebrangiai galime atlikti montavimo darbus.

KLINKERIT kolekcijos „Lietuva“ standartinės spalvos
KLINKERIT kolekcijos „LONDONAS“ spalvos
KLINKERIT kolekcijos „OSLAS“ spalvos
KLINKERIT kolekcijos „AMSTERDAMAS“ spalvos
KLINKERIT klijų spalvos
SVORIS

KLINKERIT lengvos ir lanksčios plytelės gali būti naudojamos ant aukštų sienų.

PAPRASTUMAS

Pjaustymui nereikalingi papildomi įrankiai – plyteles galima pjaustyti su peiliu arba sukarpyti žirklėmis.

DRĖGMĖ IR LAIDUMAS GARAMS

Plytelėms nereikalingas papildomas impregnavimas – vandens garai dėl temperatūros ar slėgio skirtumo išeina į išorinę pastato pusę.

LANKSTUMAS

Elastingomis KLINKERIT plytelėmis galėsite apklijuoti nelygius, kreivus ar apvalius paviršius – plytelės lengvai prisitaiko prie tvirtinamo paviršiaus formos, todėl išvengsite atsikišusių kampų.

STORIS

Plytelės labai lengvos ir plonos, todėl net ir naudodami KLINKERIT patalpų vidinei apdailai neprarasite erdvės.

VISIEMS PAVIRŠIAMS

KLINKERIT lanksčios plytelės gali būti naudojamos tiek viduje, tiek pastato išorėje, taip pat ant apšiltinimo (polistirolu arba mineraline vata) bei ant mineralinių paviršių – tinko, betono, cementinio tinko, cemento-kalkių tinko ir pan.

NĖRA DRUSKŲ DĖMIŲ

Ant KLINKERIT plytelių neatsiranda baltų druskų dėmių. Klijai savo sudėtyje neturi kalkių ar cemento.

3D EFEKTAS

KLINKERIT fasadui suteikia estetikos.

TYRIMAI IR SERTIFIKATAI

Produktas turi visus reikalingus dokumentus ir sertifikatus.

RANKŲ DARBO GAMINYS

Lanksčios plytelės KLINKERIT pasižymi išskirtinumu, nes yra kruopščiai gaminamos rankomis. 

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARANTIJA

Plytelės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų – kvarcinio smėlio, akrilinės dervos bei patikrintų ir patikimų dažiklių.

100% ATSPARUMAS

KLINKERIT plytelių klijai atsparūs ilgiems neigiamų ir teigiamų temperatūrų pokyčių ciklams bei apsaugo fasadą nuo vandens.