Homogeninės fibrocementinės plokštės Olar Kimbeck

Nuotraukų galerija

Norite pamatyti daugiau nuotraukų? Spauskite ant nuotraukos, kad išskleisti galeriją.

RODIKLIS
REIKŠMĖ
TECHINĖ SPECIFIKACIJA
Tankis
1,5 g/c
LST EN 12467:2012
Stipris lenkiant (po 24h mirkymo)
vid. 15MPa
LST EN 12467:2012
Degumas
A1 klasė
LST EN 13501-1:2010
LST EN ISO 1182:2010
LST EN ISO 1716:2010
Atsparumas karšto vandens poveikiui
A kategorija
LST EN 12467:2012
Atsparumas mirkymo/džiovinimo poveikiui
A kategorija
LST EN 12467:2012
Atsparumas šaldymo/atšildymo poveikiui
A kategorija
LST EN 12467:2012
Matmenų nuokrypis
I lygis
LST EN 12467:2012
Pavojingų medžiagų išsiskyrimas
Atitinka- nenustatyta
 
 
 
 

Homogeninės fibrocementinės plokštės Olar Kimbeck- tai nauja, puikios kokybės, patvari ir ekologiška fasadų dengimo medžiaga. Šią medžiagą renkasi aukščiausius kokybinius reikalavimus keliantys statytojai, kuriems svarbus fasado medžiagos tvirtumas, tankis ir žemas įgeriamumas. Ši fibrocementinė plokštė pasižymi ne tik fizinėmis savybėmis, pastatai atrodo natūraliai ir gražiai, suteikia prabangumo įspūdį, pati medžiaga ir jos sudedamosios dalys yra ekologiškos.

Fibrocementinės plokštės Kimbeck skirtos sienų išorės ir vidaus apdailai. Kimbeck plokštės privalumas- patikimumas, plokštė atspari ugniai, atšiauriom klimato sąlygom ir atmosferos poveikiui, temperatūrų svyravimam ir drėgmiai, todėl visada buna pastovios formos ir matmenų. Kimbeck fasado plokštės atsparios ultravioletiniams spinduliams, smūgiams, grybeliui, pelėsiams ir termitams bei yra neutralaus elektromagnetinio lauko.  Plokštė pasižymi ne tik fizinėmis savybėmis, pastatai atrodo natūraliai ir gražiai, suteikia prabangumo įspūdį Šiame produkte nėra antipireninių priedų, asbesto, formaldehido ir kitų kenksmingų medžiagų, todėl yra saugi žmonėms ir gamtai.

Kimbeck plokštės gaminamos dviejų tipų:

 

  1. Natūrali dramblio kaulo spalvos. Eksploatuojant plokštes lauko sąlygomis jas būtina dažyti iš visų pusių. Esant poreikiui galime nudažyti plokštes Jūsų pasirinkta spalva. 
  2. Homogeninės plokštės. Šio tipo plokštės yra dažomos gamykloje. Gamybos proceso metu į mišini maišoma pigmentas, kuris nudažo plokštę per visą savo tūrį. Tai gerokai palengvina statybos darbus, bet padeda išlaikyti plokštę nepriekaištingos būklės per visą eksploatacijos laikotarpį. Kimbeck plokštei suteikiama 20 metų garantija.

Norėdami atsisiųsti Homogeninių firborcementinių plokščių Olar Kimbeck Eksploatacinių savybių deklaraciją spauskite čia.: Ekspl_Savybiu_Deklaracija_KIMBECK

Norėdami atsisiųsti techninę specifikaciją spauksite čia.:

Technines speficikacijos Olar Kimbeck

Norėdami atsisiųsti montavimo instrukciją spauskite čia.:

Fibrocementiniu ploksciu Montavimo instrukcija

Minimalus užsakymo kiekis 800m2.

Pristatymo terminas apie 60 kalendorinių dienų.

Kaina sutartinė priklausomai nuo kiekio.

Turite klausimų dėl produkto? Klauskite!

Apie Mus