Grindjuostės ir durų apvadai SHERA SKIRT

Nuotraukų galerija

Norite pamatyti daugiau? Spauskite ant nuotraukos ir išskleiskite galeriją.

Tvirtumas E.J.
Pjūvio modulis
Storis
Svoris
Storis
Svoris
125 kn cm²/m
1,25 cm³/m
3 mm
4,5 kg/m²
2,7 mm
7,3 kg/m²
2400 kn cm²/m
1,75 cm³/m
4 mm
5,5 kg/m²
3,3 mm
8,9 kg/m²

GAMYBOS TECHNOLOGIJA

Fibrocementės grindjuostės SHERA SKIRT gaminamos naudojant portlando cementą, silicio dioksidą, vandenį ir medienos pluošto žaliavas, kurios apdirbamos Hatschek procesu. Šis procesas iš pradžių buvo sukurtas produktų gaminimui iš asbesto, tačiau vėliau pritaikytas ir armuoto pluoštinio betono kompozicinių (trumpiau – fibrocementinių) produktų gamybai.

 

Hatscheck proceso metu celiuliozės pluoštas yra minkštinamas mirkant šiltame vandenyje ir maišant su cementu, silicio dioksidu bei kitomis priemaišomis. Gautas mišinys perkeliamas ant konvejerio juostos ir transportuojamas į specialią kamerą sluoksniavimui. Šis procesas kartojamas keletą kartų, kol gaunamas reikiamas storis. Sluoksniavimo kameroje fibrocementas apdirbamas naudojant auktoklavą (presą), kuris karštoje būsenoje dideliu slėgiu spaudžia gaminį. Spaudimo metu vyksta cheminė reakcija, kurios metu cemento ir silicio junginiai susijungia bei suformuoja fibrocemento gaminį.

 

Pilnai apdirbtas fibrocementas pasižymi itin aukštomis techninėmis charateristikomis: dideliu stiprumu, kietumu, atsparumu lenkimui, mažu drėgmės įgeriamumu, mažu šarmingumu, atsparumu aukštai ir žemai temperatūroms bei ugniai. Fibrocementiniai gaminiai yra ilgaamžiški, patvarūs, lankstūs bei atsparūs vandeniui, korozijai ir vabzdžiams.

Atsibodo standartinės neestetiškos grindjuostės ir ieškote kažko naujo? Norite priderinti grindjuosčių spalvas prie namo dizaino? Ieškote patvarios medžiagos, kurios nesulaužytumėte net ir norėdami? Ieškote grindjuosčių, kurios būtų nedegios ir atsparios vandeniui? SHERA SKIRT grindjuostės yra būtent Jums!

 

Šios grindjuostės gaminamos iš fibrocemento – tai medžiaga, naudojama fasadų apdailai (galite susipažinti su SHERA dailylentėmis ir perdangos plokštėmis). Kokybė yra patikrinta laiko – SHERA produkciją renkasi Vokietijos, Nyderlandų, Danijos, Norvegijos, Airijos, Jungtinė Karalystės, JAV, Graikijos, Kipro ir kitų šalių pirkėjai.

MONTAVIMAS IR DAŽYMAS

SHERA SKIRT grindjuostės gali būti nesudėtingai apdirbamos paprastais buitiniais prietaisais – jos pjaustomos deimantiniais diskais, skirtais fibrocementinių plokščių arba plytelių pjaustymui. Grindjuostės montuojamos klijais arba savisriegiais – montuojant savisriegiais gręžiama skylė, kuri turi būti 0,1-0,2 mm didesnė negu savisriegio diametras. Galvutė įleidžiama 3-4 mm ir užglaistoma bei nušlifuojama.

 

Grindjuostės dažomos dažais, skirtais cementiniams paviršiams – tai gali būti akriliniai, silikoniai ar poliuretaniniai dažai.

KAINA

SHERA SKIRT (Classic profile) standartinis matmuo: 3000 x 100 x 12 mm

 

Svoris – 5,33 kg/vnt. Kaina – 12 €/vnt. su PVM.

INFORMACIJA

  • CE eksploatacinių savybių deklaracija (atsisiųskite čia)
  • Gamintojo svetainė (aplankykite čia)
  • Gamintojo YouTube kanalas (aplankykite čia)

Turite klausimų dėl produkto? Klauskite!