Fibrocementinės plokštės SHERA BOARD

Nuotraukų galerija

Norite pamatyti daugiau? Spauskite ant nuotraukos ir išskleiskite galeriją.

TECHNINĖ CHARAKTERISTIKA
VERTĖ
Tankis
1,3 g/cm³±0,05 g/cm³
Atsparumas lenkimui
>7 MPa (drėgname būvyje)
Elastingumo modulis
5500±50 MPa (drėgname būvyje)
Vandens nepralaidumas
Atitinka
Vandens įgeriamumas
35 %
Drėgmės kiekis
12 %
Degumas
A2-s1,d0
Techninės charakteristikos pagal EN 12467:2012
A kategorija
Matmenų kitimas sausame/drėgname būvyje
±0,4 %

TRANSPORTAVIMAS IR SAUGOJIMAS

Pristatytų SHERA BOARD plokščių privaloma neišpakuoti, laikyti uždaroje erdvėje orginalioje pakuotėje, kad plokštės būtų apsaugotos nuo drėgmės, tiesioginių saulės spindulių, paviršiaus užteršimo ir kitų aplinkos veiksnių.

 

Siekiant apsaugoti kampus negalima plokščių statyti ant kampo. Visais atvejais montuojant ir transportuojant SHERA BOARD plokštes reikia laikytis gamintojo rekomendacijų.

KAINA

Standartinis matmuo: 1200 x 2400 x 10 mm. Kaina perkant tiesiogiai iš sandėlių – 8,5 €/ su PVM.

 

  • Informacinis lankstinukas (atsisiųskite čia)
  • Eksploatacinių savybių deklaracija (atsisiųskite čia)

SHERA BOARD yra statybinės plokštės, skirtos vidaus sienų bei pertvarų apdailai. Plokštės pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis – yra tvirtos, atsparios smūgiams, drėgmei ir ugniai, ekologiškos bei atsparios termitams.

 

Darbas su šiomis plokštėmis yra greitas ir nesudėtingas. SHERA BOARD pasižymi higiena, todėl puikiai tinka gyvenamuosiuose, komerciniuose, pramoniniuose bei viešuosiuose pastatuose, pavyzdžiui, mokyklose ar ligoninėse. Taip pat plokštės tinka apdailai ten, kur keliami aukšti gaisriniai reikalavimai (pirtyse, katilinėse, gamybiniuose-sandėliavimo cechuose) bei ten, kur yra didelis drėgmės kiekis (baseinuose, saunose, vonios kambariuose). 

MONTAVIMAS

Dirbant su fibrocementinėmis plokštėmis SHERA BOARD nereikalingi jokie specialūs įrankiai – dažniausiai naudojami elektriniai suktukai savisriegiams ir pjūklai su deimantiniais diskais.

 

Plokštės gali būti montuojamos ant medinio (minimalus matmuo – 1,5 x 3 colių) arba ant plieninio karkaso (mažiausiai 0,55 mm storio). Plokštės privalo būti tvirtinamos kraštuose – SHERA BOARD plokštės jungiasi viena su kita tik ant karkaso, negali būti palikti palaidi galai. Atstumas tarp karkaso elementų daugiausiai 600 mm. Savisriegiai turi būti sukami ne arčiau kaip 12 mm nuo plokštės kraštų ir ne arčiau kaip 50 mm nuo kampų.

 

Plokštes tvirtinti galima savisriegiais arba vinimis (galima kalti tiesiogiai prie medinio karkaso). Tvirtinant prie metalinio karkaso savisriegio ar varžto storis parenkamas pagal plokštės storį. Prieš sukant plokštę būtina išsigręžti didesnę skylutę negu savisriegis arba naudoti savisriegius SHERA Fix-B20 (tvirtinant 4-6 mm storio plokštes ant cinkuoto arba plieninio karkaso) ir SHERA Fix-W45G8 (tvirtinant 15-20 mm storio plokštes ant plieninio karkaso).

JUNGIMAS

Jungiant SHERA BOARD plokštes viena su kita ir siekiant maksimalaus rezultato, 3-5 mm tarpams tarp plokščių užpildyti galima naudoti poliuretano arba akrilo užpildus.

 

Plokščių sujungimas, kai kraštai įleidžiami:

  • Užtepkite siūlę glaistu ir pritvirtinkite stiklo audinio juostelę.
  • Užtepkite antrą sluoksnį (200 mm pločio). Prieš dedant trečią sluoksnį glaistas turi pilnai išdžiūti.
  • Užtepkite trečią sluoksnį (300 mm pločio). Leiskite pilnai išdžiūti tada išlyginkite paviršių šveisdami.

 

Montuojant SHERA BOARD plokštes rekomenduojama naudoti cinkuoto metalo karkaso profilius Nr. 24 (0,55 BMT). Profiliai turi būti montuojami paliekant tarpus 600 x 2400 mm.

Turite klausimų dėl produkto? Klauskite!