Fibrocementinės plokštės Shera Board

Nuotraukų galerija

Norite pamatyti daugiau nuotraukų? Spauskite ant nuotraukos, kad išskleisti galeriją.

TECHNINĖ CHARAKTERISTIKA
VERTĖ
Tankis
1,3g/cm³± 0,05g/cm³
Atsparumas lenkimui
>7MPa (drėgname būvyje)
Elastingumo modulis
5500±50MPa (drėgname būvyje)
Vandnes nepralaidumas
Atitinka
Vandens įgeriamumas
35%
Drėgmės kiekis
12%
Degumas
A2-s1,d0
Techninės charakteristikospagal EN 12467:2012
A kategorija
Matmenų kitimas sausame/drėgnamebūvyje
±0,4%

 

Norėdami atsisiųsti Shera Board eksploatacinių savybių deklaraciją, spauskite čia.: SHERA CE Lietuviskas

Norėdami atsisiųsti Shera Board reklaminį lankstinuką, spauskite čia.:Shera Board flyer

1200x2400x10mm, kaina perkant tiesiogiai iš sandėlių

8,5€/ su PVM

Shera Board yra statybinės plokštės, skirtos sienų vidaus bei pertvarų apdailai. Plokštės pasižymi itin auštomis techninėmis charakteristikomis yra tvirtos, atsparios smūgiams, drėgmei ir ugniai , ekologiškos bei atsparios termitams. Shera Board pasižymi ekologiškumu bei higiena, todėl puikiai tinka gyvenamuosiuose, komerciniuose, pramoniniuose bei viešuosiuose pastatuose, tokiuose kaip mokyklos ar ligoninės. Puikiai tinka apdailai kur keliami aukšti gaisriniai reikalavimai (pirtys, katilinės, gamybiniai-sandėliavimo cechai), taip pat kur yra didelis drėgmės kiekis (baseinai, saunos, vonios kambariai) Darbas su šiomis plokštėmis greitas ir nesudėtingas.

MONTAVIMAS

Dirbant su fibrocementinėmis plokštėmis Shera nereikalingi jokie specialūs įrankiai. Dažniausiai naudojami elektriniai suktukai savisriegiams ir pjūklai su deimantiniais diskais.

Plokštės gali būti montuojamos ant medinio (min. matmuo 1,5×3 colių) arba ant plieninio karkaso (min. 0,55mm storio). Plokštės privalo būti tvirtinamos kraštuose (plokštės jungiasi viena su kita tik ant karkaso, negali būti palikti palaidi galai). Atstumas tarp karkaso elementų max. 600mm. Savisriegiai turi būti sukami ne arčiau kaip 12mm nuo plokštės kraštų ir ne arčiau kaip 50mm nuo kampų.

Tvirtinti plokštes galima savisriegiais arba vinimis. Galima kalti tiesiogiai prie medinio karkaso vinimis. Tvirtinant prie metalinio karkaso savisriegio ar varžto storis parenkamas pagal plokštės storį. Prieš sukant plokštę būtina išsigręžti didesnę skylutę negu savisriegis, arba naudoti savisriegius SHERA Fix-B20 (tvirtinant 4 – 6 mm storio plokštes ant cinkuoto arba plieninio karkaso) ir SHERA Fix –W45G8 (tvirtinant 15 – 20 mm storio plokštes ant plieninio karkaso)

Jungimas

Jungiant plokštes viena su kita, siekiant maksimalaus rezultato, tarpams tarp plokščių 3-5mm užpildyti galima naudoti poliuretano arba akrilo užpildus.

Plokščių sujungimas, kai kraštai įleidžiami.

1. Užtepkite siūlę glaistu ir pritvirtinkite stiklo audinio juostelę.

2. Užtepkite antrą sluoksnį 200mm pločio. Prieš dedant trečia sluoksnį glaistas turi pilnai išdžiūti.

3. Užtepkite trečią sluoksnį 300mm pločio. Leiskite pilnai išdžiūti tada išlyginkite paviršių šveisdami.

Shera plokščių jungimas

Rekomenduojama karkaso specifikacija vidaus pertvaroms.

Cinkuoto metalo karkaso profilius Nr.24 (0,55BMT) rekomenduojama naudoti montuojant Shera plokštes. Profiliai turi būti montuojami paliekant tarpus 600x2400mm.

Transportavimas ir saugojimas

Pristatytų Shera plokščių, neišpakuoti, laikyti orginalioje pakuotėje uždaroje erdvėje, kad būtų apsaugota nuo drėgmės, tiesioginių saulės spindulių, paviršiaus užteršimo ir kitų aplinkos veiksnių. Siekiant apsaugoti kampus, negalima plokštės statyti ant kampo. Visais atvejais montuojant ir transportuojant Shera plokštes, rekomenduojama laikytis gamintojo rekomendacijų.

Turite klausimų dėl produkto? Klauskite!