Fibrocementinės dailylentės Shera Plank

Nuotraukų galerija

Norite pamatyti daugiau nuotraukų? Spauskite ant nuotraukos, kad išskleisti galeriją.

Techninės charakteristikos
Vertė
Tankis
1300-1350kg/m3
Atsparumas lenkimui
>7 MPa (po 24h mirkymo)
Elastingumo modulis
7100±500MPa (po24h mirkymo)
Vandens įgeriamumas
35%
Drėgmės kiekis
15%
Degumo klasė
A2-s1,d0
Vandens nepralaidumas
Atitinka
Eksloatacinės savybėsEN 12467:2012
A kategorija
1300-1350kg/m3
I lygis
 
 

Turite klausimų dėl produkto? Klauskite!

Fibrocementinės dailylentės Shera plank, yra skirtos fasado apdailai. Shera dailylentės pagamintos iš aukščiausios kokybės fibrocemento, smėlio, celiuliozės pluošto bei kitų priemaišų (sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų tokių kaip asbestas, stiko skaidulos ar formaldehidai). Letenelės yra papildomai suspaudžiamos gamybos procese, todėl įgauna ypatingą kietumą tačiau išlieka lanksčios ir stabilios. Taip pat Shera Plank gali pasigirti ypatingai ryškiu, giliu raštu, kas Jūsų fasadui suteiks natūralumo. Gamybos proceso metu produkcija yra nuolatos tikrinama specialioje laboratorijoje, kad kiekviena lentelė atitiktų aukčiausiu reikalavimus pagal EN 12467:2012 standartus ir atitiktų keliamus Europoje ir CE ženklinimui.

LAIKO PATIKRINTA KOKYBĖ

Shera Plank dailylentės yra atsparios ugniai, drėgmei, grybeliui, pelėsiui bei graužikams. Jos nesideformuoje keičiantis aplinkos drėgmei ar temperatūrai, todėl Jūsų fasadas žiemą-vasarą, lyjant,sningant ar šviečiant saulei atrodys vienodai. Dailylentėms suteikiama 10 metų garantiją.Lentelės pasižyti itin dideliu atsparumu mechaniniams pažeidimams ir blukimui.
Shera plank lentelės yra gaminamos daugiau kaip 30 metų, per šį laiką jos jau spėjo tapti numeriu 1 tokiose šalyse kaip: Vokietija, Olandija, Danija, Norvegija, Airija, Jungtinė karalystė, Jungtinės valstijos, Graikija, Kipras bei kitos pasaulio šalyse.

DAŽYMAS

Šios dailylentės yra dažomos 100% akriliniais, silikoniniais arba akrilo lateksiniais dažais, spalvų gamos yra neribotos,todėl galite pasirikti bet kurią spalvą nevaržydami savo fantazijos.
Prieš dažant rekomenduojama gruntuoti, o siekiant maksimalaus ilgaamiškumo rekomenduojama nugarine pusę vieną kartą dažyti ar imrpregnuoti, kad visi paviršiais būtų „uždaryti“ ir lentelės neabsorbuotų drėgmės iš aplinkos.

KAINA

Cementinės dailylentės Shera plank gamykliškai dažytoms dailylentėms, spalvoms Shera Golden sand Teak,Walnut ir Afromosia taikoma akcija, kaina tik 15,5€/ su PVM (vietoj 18,5€/m2).

Shera Plank dažytos pagal išsirinktą spalvą kaina 16,5€/ su PVM

Shera Plank natūralios (nedažytos) dailylentės 11€/ su PVM

SERTIFIKATAI

CE eksploatacinių savybių deklaracija. Norėdami atsisiųsti spauskite čia.: SHERA CE Lietuviskas

Garaintinis talonas. Norėdami atsisiųsti spauskite čia.: Shera Plank garantija

MONTAVIMO INSTRUKCIJA

Norėdami atsisiųsti montavimo instrukciją spauskite čia.: 

Shera Plank montavimo instrukcija

Apie Mus